Met Gio naar bed

Geplaatst door: sletjehanne op 16-05-26

Het lentezonnetje scheen al door de witte gordijnen. Mijn make-upkoffertjes stonden op de commode. Daarnaast mijn laptop en daarboven een grote spiegel. Ik zette mijn handen in mijn zij, leunde op een been en kantelde mijn bekken de andere kant op. Mijn witte, kanten slipje omspande mijn leuk gevulde meisjesbilletjes, een kort bloemetjestopje mijn tienertepeltjes. Verder droeg ik niets, helemaal niets. Ik twijfelde alleen wat me op mijn mooist zou maken. Op mijn laptop kwamen een voor een berichtjes binnen. Vlindertjes fladderden onder mijn topje vandaan bij elke ping. Ze kwamen van Gio, een vijftien jaar oudere man die ik al wel wat langer kende, maar enkel van online.


Met mijn billetjes naar achter en mijn tietjes voorover tokkelde ik op het klavier. “Geef je nog es het adres van je hotel lieveling?” Ik glimlachte naar mezelf in de spiegel en gniffelde naar het scherm. Ik ging met mijn tong over mijn lippen en gleed met mijn hand door mijn golvend blonde haar. “Je bent stout Gio,” fluisterde ik zonder dat hij het kon horen. Ik sloot af met drie x’jes en scrolde nog eens door onze hele conversatie. Deze man kende alle regels van het spelletje en vond het heerlijk hoe hij ze met mij overtrad.


Terwijl ik mijn topje en slipje uitspeelde, trippelde ik heupwiegend richting badkamer. Ik pakte mijn spulletjes uit het boudoirkastje en zette ze klaar in de douche. Het water klaterde tegen het doorzichtige glas. Zo gauw het aandampte glipte ik naar binnen en liet de straaltjes aan mijn lijfje kietelen. Toen elk plekje nat was, nam ik een dikke klodder witte bodyscrub. Geuren van granaatappel en tuinrozen vulden de badkamer. Het rozige geurkaarsje dat me steeds op mijn doucheritueeltjes vergezelde, deed de rest. Ik spoelde de scrub af met de glimmende douchekop. Van mijn nek en hals omlaag, tot op mijn naveltje en daar nog naar beneden.

Ik spoot een mooi toefje roze scheerzeep op mijn hand - hmmm… heerlijk die magnoliaaah … - en nam mijn Venus erbij. Tijd om mijn heuveltje bij te werken en het laatste haartje ervan af te halen. Mijn lijfje baadde in wolkjes luchtig schuim. Ik ging zachtjes neerzitten en liet het mesje glijden van mijn enkels via mijn knieën tot waar mijn steeds gladdere benen samen kwamen. Op en neer gleed het roze mesje. Het parfum van amandel, aardbei en roos deed mijn gedachten afglijden in complete vrouwelijkheid, zachte onderdanigheid, en dienstbaarheid aan steeds glibberiger genot.


Ik spoelde de scheerzeep van me af, nam er een nieuwe tube bij en kneep hem langzaam leeg. Van boven naar beneden gleed de lotion, nergens meer door een haartje gehinderd, nergens haastig, maar met een trage, verleidelijke streling die mijn huid in een zijden gloed hulde. Ik liet mijn vingers glijden, over mijn nu volmaakt gladde benen, waar de geur van verse amandelen en zoete aardbei zich vermengde met de dampende warmte van de badkamer. Mijn hart klopte sneller bij de herinnering aan Gio's berichten, zijn woorden die als warme handen over me heen schoven – beloftes van ontmoeting, van aanrakingen die ik me nu al voorstelde. Ik sloot mijn ogen, liet de lotion kringelen rond mijn heuveltje, dat nu zo zacht en bloot was, en voelde een golf van opwinding opwellen. Mijn tepels verstrakten tegen mijn natte vingertoppen, kleine knoppen van verlangen, terwijl ik me voorover boog om de lotion over mijn dijen en langs mijn knieholte te wrijven, mijn gedachten vol van hoe zijn handen dat straks zouden doen.

Elke oneffenheid werd opgevuld met zachtheid. Mijn huid glom en schitterde in het parelende douchewater. De binnenkant van mijn dijen, mijn ronde billetjes, mijn elegante benen, mijn slanke buikje en mijn opwellende tieten… mijn huid was minstens even glad, zacht en geurend als die van jong pubertje dat met haar vingertjes uitglijdt over het randje van haar onschuld, daarbij ontdekt hoe het voelt om haar verleidelijkheid te laten openbloeien, en stiekem vertraagt, overal waar haar ontluikende jongemeisjesfantasie het influistert. Met een vingertje, met twee… met drie.
Met een diepe zucht stapte ik uit de douche, waterdruppels parelend op mijn huid als diamantjes in het flakkerende licht van de geurkaars. Ik greep een zachte handdoek, wreef hem langzaam over mijn borsten, waar mijn tienertepeltjes nu hard en rooskleurig op stonden, hunkerend naar meer dan alleen lucht. De spiegel besloeg opnieuw toen ik dichterbij kwam, mijn reflectie vaag maar verleidelijk, en ik zag mezelf zoals Gio me zou zien: een bloeiend jong meisje, klaar om haar grenzen te laten verkennen. Op de bedrand volgde de laatste stap. Een heerlijke massage met lotusbloem. De klamheid van mijn vochtige plekjes verdween onder de gladste van alle oliën… klaar om kant en satijn erover te laten glijden.


Ik koos voor wit met roze bloemetjes. Uitdagend maar stijlvol tegelijk. Ik had het van mijn vriend gekregen, de avond voor onze eerste vrijpartij. Mijn gedachten dreven even daarnaar af … maar echt twijfelen deed ik niet. Ik wist dat hij het geil vond, de gedachte dat ik op zoek zou gaan naar ander avontuur. Dat hij niet de enige was, maar dat ook anderen zouden weten wat voor genot ik kon bieden, terwijl dit onervaren tienermeisje haar wereld vergrootte… totdat ik uiteindelijk ook weer hem zou bereiken, als we elkaar weer zouden opzoeken onder mijn satijn, en onze lijven aan elkaar zouden getuigen over andere streken, andere geuren, en andere smaken van andere jongens en andere meisjes.


Ik strikte mijn slipje, haakte mijn behaatje vast, schoof de kousen naar boven en gespte het gordeltje daar aan. Daar al een snuifje parfum, en nog een, zou ik durven? Gio hield even veel van roze als ik, en dat jurkje was altijd een succes. Ja, ik zou nagekeken worden op straat. Ja, de meisjes zouden weten waarnaar ik op weg was. Ja, mijn tepeltjes zouden hard worden. Van de frisse lentelucht maar ook wel van iets anders. En ja, mijn slipje zou al kunnen gaan doorweken, minstens zo hard bij de gedachte aan mijn eigen lijf als aan dat van Gio. Maar fuck them. Fuck them zo hard als mijn fuchsia fuckme-laarsjes. Ook dit meisje had recht op genot. Om haar me-time om te zetten. Nu eens in her-time, nu weer in him-time.


Ik beet op mijn lip, voelde hoe de olie mijn benen zacht maakte, een vochtige warmte die zich uitbreidde naar plekken die ik bewaarde voor wie me zou gaan verkennen. Het was me niet duidelijk meer, welk pareltje van de douche kwam, welk pareltje van de olie, en welk van de gedachte aan Gio’s veroveringsdrang, die ik met mijn gladde tienerlijfje zou gaan ontketenen.


Zijn laatste bericht flitste door mijn hoofd – "Ik kan niet wachten om je te proeven" – en het stuurde een siddering door me heen, een mengeling van ongeduld en ongeremdheid die alles daar beneden deed trillen.

Ik stapte terug naar de commode, mijn billetjes wiegend in de spiegelende glans. Ik pakte mijn laptop, de ping van een nieuw bericht echode door de kamer, en ik opende het, duizelend door een nieuwe golf van vlindertjes, mijn vingers nog kleverig van de olie. "Ik ben bijna klaar, lieveling," tikte ik terug, mijn vrije hand glijdend over mijn borsten, knedend aan de volle ronding terwijl ik me zijn reuzepiemel voorstelde, hard en klaar, wachtend in dat hotel, op dat tienerlijfje, onderwerp van zijn bronstige verlangen. De vlindertjes in mijn onderbuik werden warme vlammetjes, en ik wist dat ik niet veel langer meer kon wachten. Vanmiddag, vanavond en vannacht zou ik me helemaal aan hem overgeven. Mijn lichaam zou de speeltuin worden van zijn genot, jachtterrein van zijn verboden dromen, vrijplaats voor elk van zijn perverse fantasieën. Elke aanraking, liefkozend teder of genadeloos ruw, zou helpen om een verhaal van onderdanige passie te schrijven dat voorlopig ik alleen zou kennen, maar dat later zonder twijfel gedeeld zou gaan worden, als een met sperma doordrenkte kus tijdens de orgie die al weken mijn dromen beheerste. Met een laatste blik in de spiegel koos ik het roze jurkje dat mijn vormen omhelsde, klaar om de stad in te stappen.

De receptie was ik zelfverzekerd voorbij. De lift stelde mijn geduld een laatste keer op de proef. Verdieping negen. Nu naar links. Met elke stap die mijn hakken in het dikke hoteltapijt lieten zinken, voelde ik de spanning in mijn buik opbouwen, een elektrische lading die van mijn tenen omhoog kroop naar mijn al zo gevoelige tepels. De gang was schemerig verlicht, met gouden spots die schaduwen wierpen op de deurkozijnen, en de lucht hing zwaar van een mengeling van verse bloemengeuren en de subtiele, muskusachtige hint van mannelijke aftershave – misschien wel van hem, van Gio, die ergens achter een van deze deuren wachtte.

Mijn roze jurkje gleed licht over mijn huid, de zijde glad en koel op mijn geoliede benen, maar het kon de warme gevoelens tussen mijn dijen niet temperen; met elke beweging  zoog mijn slipje zich weer even vast aan mijn onderkant, een plakkerige herinnering aan hoe mijn lichaam al vooruitliep op wat komen ging. Mijn tong ging weer over mijn bovenlip, proefde de glans van mijn lippenstift, en mijn hart bonkte in mijn keel terwijl ik de nummers op de deuren aftelde: 907, 905, tot ik eindelijk bij 903 stond, zijn kamer. Mijn hand trilde toen ik klopte, een zacht, haast smekend teken, en ik hoorde voetstappen naderen, zwaar en zelfverzekerd. Dat geluid joeg wat een nieuwe wolk van vlindertjes door me heen, mijn liefdesplekjes impregnerend met een nog groter verlangen.

De deur zwaaide open, en daar stond hij, Gio, in al zijn ruwe, overweldigende glorie – zijn brede schouders vulden de deuropening, het witte overhemd half opengeknoopt om zijn blote borstkas te onthullen. Zijn ogen, staalblauw maar hongerig, gleden over me heen als een tastbare streling. "Kijk nou eens," gromde hij met die diepe stem die recht naar mijn kern leek te gaan, "van zo’n schoonheid had ik zelfs niet gedurfd te dromen."

Ik stapte naar binnen, de deur viel dicht met een klik die de buitenwereld buitensloot, en de kamer omhulde ons in een intieme gloed: het kingsize bed met verse lakens, een fles prosecco op het nachtkastje, en een subtiele geur van zijn aftershave vermengd met iets primitiefs en dierlijks: mannelijk zweet en opwinding. Mijn borsten rezen en daalden met elke ademhaling, mijn tepels hard als diamanten, onverhuld zichtbaar door de dunne stof van mijn jurkje, en ik kon niet voorkomen dat mijn ogen omlaag gleden naar de bobbel in zijn broek, die al uitnodigend tegen de stof duwde – zijn lul, groot en klaar, precies zoals ik me had voorgesteld.

"Ik heb gewacht," fluisterde ik, mijn stem hees van begeerte, en hij stapte dichterbij, zijn hand om mijn middel glijdend, zijn vingers brandend op mijn huid door de zijde heen, terwijl hij me tegen zich aan trok, zijn forse erectie hard tegen mijn buik drukkend. Zijn lippen vonden de mijne in een kus die explosief begon, zijn tong dwingend en nat, proberend en veroverend, en ik opende me voor hem, smakkend en hijgend terwijl onze monden versmolten in een dans van speeksel en lust. Zijn handen gleden omlaag, over mijn rug, naar mijn billen, knedend en spreidend, en ik voelde een vochtige golf uit mijn onderkantje ontsnappen. Mijn slipje was een soppende barrière waarvan ik in mezelf schreeuwde dat hij die van me af moest scheuren, of zelfs met alle kracht doorboren.

"Fuck, je ruikt zo godverdomd lekker," mompelde hij tegen mijn lippen, zijn adem heet en muntachtig. Ik glimlachte vol gespeelde verlegenheid zijn complimentjes weg en legde mijn handen op zijn borst om zijn overhemd verder open te knopen, voorzichtig in de feiten, maar met ongetemde geilheid in mijn dromen, snakkend naar het ruwe mannenlijf onder mijn vingertoppen.

Hij duwde me zachtjes achteruit, naar het bed, zijn tong nu op mijn hals, zuigend en bijtend, markeringen achterlatend die morgen pijn zouden doen, maar nu alleen maar verliefde overgave door mijn aderen deden gieren. Mijn benen trilden, en ik voelde hoe mijn clitje klopte, hopeloos hongerig naar zijn aanraking, maar hij plaagde me, zijn hand over mijn dij glijdend, hoger en hoger, tot hij de binnenkant van mijn been streelde, zijn vingers net niet waar ik ze nodig had.

Ik zakte neer op de rand van het bed, waardoor mijn jurkje omhoog kroop, en hij knielde voor me, zijn ogen gefixeerd op het natte heuveltje tussen mijn benen, als een roofdier dat zijn prooi bekijkt. "Kijk naar je piemeltje," zei hij met een ruwe lach, zijn stem laag en wellustig, en ik spreidde mijn benen instinctief. Het koele zijden laken onder me contrasteerde met de brandende hitte van mijn huid. Ik duwde mijn tieten vooruit. Alles wat tintelde werd middel van verleiding.

Hij leunde dichterbij, zijn neus bijna tegen het kant van mijn Marie Jo-slipje, en hij inhaleerde diep, een grom van goedkeuring uitstotend die me deed kermen. "Ben je mooi geschoren mijn lieve speelmuisje?" fluisterde hij, met zijn handen mijn knieën spreidend. Ik voelde de eerste aanraking van zijn vingers aan de rand van mijn broekje, zacht en tergend, met de duidelijke belofte van alleen maar meer. Mijn borsten zwollen op, de tepels schreeuwend om aandacht, en ik reikte omhoog om ze te kneden, mijn eigen imitatie van wat hij zou gaan doen. Tergend traag trok hij aan het uiteinde van mijn slipjes strikje. Nog meer dan achteloos viel het uit, mijn piemeltje en billetjes in niets dan onbedekte blootheid achterlatend.

"Kus me," smeekte ik, met in mijn stem een hijgend gefluister, en hij gehoorzaamde, niet op mijn lippen, maar op mijn glinsterende eikeltje. Zonder uitnodiging liet hij ook een vinger onder me door glijden, van aan mijn grotje tot aan mijn teelballetjes. Zo verzamelde hij het vocht dat daar al was. Ik kreunde luid, en duwde mijn heupen naar beneden. Hij haalde zijn vinger terug en legde die dominant op mijn lippen. “Ik ben je sissysletje?” “Ik ben je sissysletje.” “Ik ben je seksslavinnetje?” “Ik ben je seksslavinnetje. Nu, vanavond, vannacht en wanneer je maar wil.” “Goed zo meisje, lik deze vinger dan maar af als beloning” zei hij streng. De kans om mijn gewillige overgave te bewijzen deed me mijn mondje wijd opensperren zodat mijn tong en speeksel samen aan het werk konden.

Toen ik mijn eigen anale vocht van zijn vinger had afgezogen, keerde hij zonder aarzeling terug naar waar hij vandaan kwam. Zijn aanraking werd dwingender, zijn vinger nu duwend, precies op de juiste plek, en ik voelde de druk opbouwen. Met zijn andere hand reikte hij achter mijn rug en haakte als een tovenaar mijn kanten beha los. Mijn tienertietjes staken even trots als bloot vooruit en in al zijn ontembaarheid viel hij ze aan met ruwe, lange halen van zijn veel te geile tong. Zoals echte loopse teefjes dat doen, legde ik me met opgetrokken beentjes op mijn rug. Voor niets zou Gio toestemming gaan vragen, maar ik liet me alvast ongehinderd, meer zelfs, gewillig anaal bepotelen. Hem aan me laten zitten was een diepe, smeltende behoefte die me liet kronkelen op het bed.

Zijn vingers spreidden mijn tienerkontje verder open, waardoor de gladde, roze rand van mijn ingang zichtbaar werd, die trilde onder de koele lucht in de kamer, met elke zenuwuiteinde levendig en smekend om meer. Gio's adem stokte, zijn ogen gefixeerd op mijn grotje, en ik kon de hitte voelen die van zijn hele lijf straalde terwijl hij dichterbij leunde en met zijn vrije hand mijn dij beetpakte, hard genoeg om sporen achter te laten.

De muskusgeur van zijn eigen opwinding vulde de ruimte tussen ons, een bedwelmende mengeling van zweet en voorvocht die mijn hoofd deed draaien, en ik bolde mijn rug instinctief, mezelf aanbiedend als de behoeftige slet die ik was, mijn lichaam trillend van anticipatie. Hij gromde laag in zijn keel, en ik jammerde angstig van nee terwijl ik ja bedoelde met elke porie van mijn lijf.

Hij streelde nog een keertje over mijn kringspier, wat me deed sidderen van verlangen. Hoe hij zijn onderbroek had uitgespeeld was me niet duidelijk, maar een moment later en volkomen zonder waarschuwing zat hij met zijn benen over mijn hijgende mondje gespreid. Om mijn botergeilheid te bewijzen zorgde ik ervoor dat hij me niet eens hoefde te bevelen. Smekkend begon ik aan zijn grote, kale balzak te likken. Zijn neukknots, die nu hoog boven me uit torende, werd er alleen maar groter van. Aan het einde van zijn schacht glom zijn paarse eikel in het gedimde kamerlicht. Zijn hengstachtige gehijg en gesnuif bevestigden mijn voornemen om hem in ruil voor de ongeremde pijpbeurt die ik hem mocht geven, ook een gulle beloning toe te staan, in de vorm van toegang tot mijn strakke, roze tienerliefdesgrotje. Zo diep, zo hevig en zo hard als zijn neukende stormram dat zou vereisen.

Nu was het duidelijk dat hij er klaar voor was. Opnieuw zonder waarschuwing kroop hij van me af en dook hij zijn met zijn hoofd tussen mijn benen. “Ik lik je aars klaar voor mijn pik” hoorde ik hem gromgeilend uitbrengen. Ik zag nog net hoe hij zijn warme tong  uitstak om de randen van mijn gespreide kont te gaan traceren, likkend aan de nattigheid die hij al uit me had gelokt. Het was goddelijk geil om te voelen, de manier waarop zijn tong aan de slag ging, zijn lippen zuigend rond de gevoelige huid terwijl zijn vingers me openhielden, elke centimeter blootstellend voor zijn gretige verkenning. Ik hapte naar adem, mijn lichaam schokte bij de natte, slurpende geluiden en de sensatie van zijn tong die steeds dieper doordrong, sonderend en draaiend met meedogenloze precisie.

"Fuck, je smaakt als een puur tienerhoertje," mompelde hij, zijn stem gedempt maar dik van lust. Er viel niets te ontkennen. “Ik ben jouw goedkope prostituee” gilde ik, goed wetend dat ik voor deze klant zelf wel wilde betalen, en ik voelde een verse golf van nattigheid uit me lekken.

Mijn benen trilden, wijd uitgespreid en naar achteren geduwd door zijn sterke handen. De kwetsbaarheid van de positie maakte dat ik me totaal bezeten voelde, elke lik en zuig trok me verder in de afgrond van seks vol overgave. Hij trok zich net genoeg terug om rechtstreeks op mijn kontgat te spugen. Een warme, natte klodder kwam neer precies in mijn opengesperde anus, terwijl ik mijn heupen omhoog duwde om nog een lik te ontvangen. "Dat is het, jij klein hoertje, neem het allemaal," snauwde hij, en hij doopte zijn vingers er terug in, nu met vier in plaats van drie. Ik zag sterretjes van de duizeligheid en de pijn. Ik kon elke knokkel voelen terwijl hij ze in en uit me pompte, langzaam in het begin, doelbewust, alsof hij genoot van de manier waarop mijn lichaam om hem heen samentrok, maar steeds gretiger naar meer.

Het geluid van mijn nattigheid die om zijn hand gleed  was obsceen, een wellustige symfonie die de lucht vulde, vermengd met mijn hijgende ademhaling en zijn zware grunts. "Je kont is zo verdomd strak Hanne, ik ga die voor al je andere lovers en klanten verpesten," plaagde hij, terwijl hij met zijn andere hand in mijn tepel kneep, draaiend, totdat ik het uitschreeuwde. De pijn werd naadloos vermengd met het genot dat uit mijn kont straalde. Zijn vingers gingen alleen maar dieper, zoekend naar al mijn verborgen plekjes van anaal plezier.  

Mijn gekreun veranderende in wanhopige smeekbeden: "Oh God, Gio, alsjeblieft, neuk me met je penis!” Maar de enige toegift die ik kreeg waren snellere, hardere stoten van zijn hand, met de vingers tot aan de wortel, de stretch grenzend aan overweldigend, waardoor mijn tenen krulden en mijn rug weer van het bed kromde. Ik kon het natte, klappende geluid van zijn hand tegen mijn blote tienermeisjesbilletjes horen, en voelen hoe mijn lichaam voor hem openging, vol van overgave, hunkerend naar de release die net buiten bereik zweefde.

Toen, met een plotselinge, primitieve grom, trok hij zijn vingers terug en positioneerde hij zichzelf tussen mijn benen, zijn harde pik drukkend tegen mijn opgetrokken ster, kloppend en pre-cum lekkend. Hij smeerde het uit over mijn slanke buikje en voerde het aan mijn smachtende, kwijlende hoerenmondje.

"Kijk nu eens Hanne, helemaal gespreid en druipend voor mijn pik," raspte hij, zichzelf langzaam strelend, zijn vuist glijdend over de dikke, geaderde schacht, de kop gezwollen en paars van behoefte. Ik staarde gefascineerd naar mijn man die zich aan het aftrekken was, naar de manier waarop zijn enorme neukstaaf pulseerde in zijn hand, pre-cum druppelend uit de spleet.

Hij plaagde me verder, de top wrijvend tegen mijn natte ingang, niet helemaal naar binnen duwend, net genoeg om me te doen jammeren en smeken, "Alsjeblieft, Gio, steek hem in mij, neuk mijn kont als die van een vieze slet." Zijn plagende afwachten was een marteling, waaruit ik pas bevrijd werd toen hij met een lange, zuchtende kreun over me heen zakte. Zijn dikke, harde knots nam bezit van mijn volledige anus. Ik zag het woeste genot in zijn ogen, zijn beresterke armen langs me. Nu en dan kon hij zich niet bedwingen en likte hij mijn nek en zoog hij aan mijn fier rechtopstaande tepels. De vrouwelijkheid gierde doorheen mijn hele lichaam. Ik ontving Gio in mijn neukgrot om zijn perverse seksfantasie te laten uitkomen. Hij mocht me zo hard en zo lang doorneuken als hij zelf wou. Daarom sloeg ik mijn gladde, nog naar rozenlotion geurende benen rond hem, als een gulle aanmoediging voor zijn door niets anders dan bronstige mannelijkheid gedreven, perverse seksdrift.

Zonder genade ging Gio door en door en door. Hij ramde en stootte en kreunde, terwijl hij me regelmatig uitschold voor alles wat op “hoer” geleek. En dat was precies hoe ik me voelde: de piepjonge prostituee die een vijftien jaar oudere oversekste neukbok aan zijn plezier moest helpen. Zelf werd ik ongenadig anaal opgerekt, zo hard dat ik drie keer na mekaar de totale meltdown nabij was. Heel mijn onderkant was volledig stukgeneukt en week van alom aanwezige geilheid. Ik werd volledig gebruikt op een manier die weinig vrouwen al eens hebben meegemaakt, waardoor de hele rammende sessie voor mezelf als het ultieme seksprivilege aanvoelde.

Ik voelde aan Gio dat hij het niet meer hield. Hij moest en zou zijn zorgvuldig opgespaarde lading eruit spuiten. Hij trok zijn eikel uit mijn gapende anus, en net toen ik dacht dat hij hem in mijn gezicht zou duwen voor een volgende zuigbeurt, ramde hij hem er opnieuw tot aan de wortel weer in. Ik voelde zijn eikel letterlijk door mijn anale neukbuis denderen. Gio kreunde nog veel luider dan tevoren: “Hmmm Hanne… jij vuile hoer!!” Dat was het sein. Mijn piemeltje kreeg opeens haar eigen willetje en begon vrolijk schokkend in het rond te dansen. Dunne straaltjes meisjessperma lekten alle kanten op. Dat triggerde Gio dan weer. Tot in het ultieme opgegeild trok hij zijn dikke lul uit me en trok zich af boven mijn verlekkerde lijf. Hij richtte zijn eikel recht op mijn gezicht en gaf me de bevelen waar elk tienermeisje van droomt, als ze ’s nachts met haar handje, onder haar Hello Kitty-pyjamaatje, in haar broekje gaat: “Mond open en tong uit, teef!!” En ik gehoorzaamde op de geilste van alle manieren die ik me maar kon indenken. Ik maakte een push-up van mijn handpalmen zodat mijn tieten alles konden opvangen wat niet in mijn zaadvragende tienerpijpmondje zou belanden. Mijn ogen smeekten om sperma, hoe meer hoe liever. Hij legde zijn glimmende, paarse, op exploderen staande warme eikel op mijn uitgestoken tong. Ik proefde mijn eigen kontsapje, dat direct werd overspoeld door een eerste, grote, langverwachte, romige spermagolf. Ik had me voorgenomen niets te laten weglekken, maar alleen al die eerste lading was gewoon te veel. Het zaad droop langs mijn mondhoeken op mijn blote tieten. Ook de tweede golf kon ik nauwelijks binnen houden. De derde vulde mijn mond totaal op. De vierde en alle volgende klodders spoten direct op mijn gezicht en op mijn borsten. Ik veegde het bij elkaar en doopte mijn spermavingers in mijn nog steeds gapende anus.

“En nu ga jij als een gehoorzame, afgeneukte hoerenteef al dat sperma inslikken en mijn pik bedanken voor alles wat je van hem hebt gekregen,” zei Gio streng, terwijl hij me een tik in mijn gezicht gaf. Ik kon wel huilen van genot, vernedering en geilheid tegelijk. Kon elke man maar wat Gio met me deed. Dit was het soort van seks die tienermeisjes willen, maar dan in zijn puurste vorm: even geil als vernederend, van een man die zijn prooi ten diepste domineert en haar volledig tot haar vrouwelijkste sekstaak reduceert. Juist daarom smaakte zijn warme sperma zo heerlijk, toen ik het mijn opengesperde tienerkeeltje in liet glijden, en braaf mijn lege mondje aan hem toonde: “aaaahhh” bracht ik uit, en Gio likte tevreden aan mijn tong.

9 keer gelezen

Score:
(van aantal stemmen: )

Je moet eerst inloggen om te kunnen stemmen.

Wij gebruiken cookies

Deze website gebruikt cookies om basisfunctionaliteit te garanderen, het gebruik te analyseren en marketing en advertenties te personaliseren zodat deze beter aansluiten bij jouw interesses.